NR-/NIS-Aliĝintoj (tria provo por la 19-a Novjara Renkontiĝo kaj 12-a Novjara Internacia Semajno por la novjaro 2022/23 en Wiesbaden)


Ĉi-sube ni alfabete listigas tiujn aliĝintojn, kiuj konsentis pri la publikigo de sia nomo. Enkrampe ni aldonas la naskiĝjarojn de la infanoj kaj junuloj kaj la planitajn partoprentagojn.

Lu Wunsch-Rolshoven
EsperantoLand

Jen ligo al la aĝo-statistiko.

NR/NIS-partoprenantoj 2022/23

  • Alexandra Duhme (12-29 ĝis 01-03)

  • Alvaro Cortes Franco (12-27 ĝis 01-03)

  • Amri Wandel (12-27 ĝis 12-30)

  • André Staes (12-27 ĝis 12-30)

  • Angela Oehler, Charlotte Oehler (12-27 ĝis 01-02)

  • Anna Dupéchaud (12-27 ĝis 01-03)

  • Anne Tilmont (12-27 ĝis 01-03)

  • Bart Demeyere, Maritta Scheele (12-27 ĝis 01-02)

  • Beat Sigrist, Darian Sigrist (2010) (12-30 ĝis 01-03)

  • Bernard-Régis Larue (12-27 ĝis 01-03)

  • Bernhard Westerhoff (12-27 ĝis 01-03)

  • Bert Schumann, Jannick Huet (12-30 ĝis 01-03)

  • Bertilo Wennergren (12-27 ĝis 01-03)

  • Betti Maul, Suna Propadovic (12-27 ĝis 01-03)

  • Birke Dockhorn, Gitta Knapp (2012), Tammy Büsch (2019) (12-27 ĝis 01-02)

  • Brian Moon (12-27 ĝis 01-03)

  • Britta Loose-Vanyushkin, Alexander Vanyushkin (2011), Konstantin Vanyushkin (2013) (12-27 ĝis 01-03)

  • Carolin Weemeyer, Robert Weemeyer, Anton Weemeyer (2012), Helena Weemeyer (2014) (12-27 ĝis 01-03)

  • Chrétien Delphine (12-27 ĝis 01-03)

  • Christoph Frank, Ines Frank (12-27 ĝis 01-03)

  • Constanze Schlesinger, Wolfram Diestel, Miro Diestel (12-27 ĝis 01-03)

  • Cyril Robert Brosch, Wilm Tadeusz Brosch (2011), Hanne Paulina Brosch (2014) (12-27 ĝis 01-02)

  • Danuta Leyk (12-27 ĝis 01-03)

  • Didier Izacard (12-29 ĝis 01-03)

  • Dr. Judith Jackson (12-30 ĝis 01-02)

  • Drissa Flayoro DIAKITE, Issa DAKITE, Fodé DIAKITE (12-27 ĝis 01-03)

  • Eddy Van den Bosch, Ella Strug (12-30 ĝis 01-03)

  • Elena Trápani, Rafael Trápani (2007) (12-27 ĝis 01-03)

  • Els de Vleeschauwer (12-27 ĝis 01-03)

  • Encarna Teruel (12-28 ĝis 01-02)

  • Eva Shkolnykova (12-27 ĝis 01-03)

  • Flora Hernández Walter (2009) (12-27 ĝis 01-03)

  • Frank Lappe (12-29 ĝis 01-03)

  • Gerd Jacques (12-27 ĝis 01-03)

  • Gunter Neue (12-27 ĝis 01-03)

  • Heike Buhr, Georg Weil, Paula Weil (12-27 ĝis 01-03)

  • Ilse Jacques (12-27 ĝis 01-03)

  • Istvan Ertl, Liina Vahtrik (12-27 ĝis 01-03)

  • Jürgen Schönberger (12-27 ĝis 01-03)

  • Jens von Waldenfels (12-27 ĝis 01-03)

  • Jeong-ok Song (12-27 ĝis 01-03)

  • Jesper Jacobsen, Lisa Bannier, Marius Bannier-Jacobsen, Flora Bannier-Jacobsen (2007) (12-27 ĝis 01-03)

  • Joelle CORROY (12-27 ĝis 01-03)

  • Katalin Kovats, Sylvain Lelarge (12-27 ĝis 01-01)

  • Katharina HAUMER (12-27 ĝis 01-03)

  • Klaus Rumrich, Inge Rumrich (12-27 ĝis 01-03)

  • laura brazzabeni (12-27 ĝis 01-03)

  • Laurent Burgbacher, Murielle Burgbacher, Léa Burgbacher, Noah Burgbacher (2007), Kelian Burgbacher (2010) (12-27 ĝis 01-03)

  • Lode Van de Velde, Jelle Van de Velde (2015) (12-27 ĝis 01-03)

  • Lu Wunsch-Rolshoven (12-27 ĝis 01-03)

  • Ludger Schmeink (12-27 ĝis 01-03)

  • Luko Allemand, Céline Golay (12-27 ĝis 01-01)

  • Marc Cuffez (12-27 ĝis 01-03)

  • Marie Paule Le Borgne (12-27 ĝis 01-03)

  • Mian Salam SHANY, Shagufta SALAM, Hamza SALAM, dr. Ambreen ISLAM, Muhammad Babar MUGHAL (12-27 ĝis 01-03)

  • Michaela Stegmaier (12-27 ĝis 01-03)

  • Nataliya Chumak, Dmitri Dijkstra (2006), Ida Dijkstra (2009) (12-27 ĝis 01-03)

  • Nicky Janssen (12-27 ĝis 01-03)

  • Paul Quevy-Lefevre, Nicole Quevy-Lefevre (12-27 ĝis 01-03)

  • Pedro Hernández Úbeda (12-27 ĝis 01-03)

  • Ralf HAUMER, Zoja HAUMER, Marietta HAUMER (12-27 ĝis 01-01)

  • Rasa Mišeikytė, Eduard Werner, Julius Werner, Amelia Werner (2008) (12-27 ĝis 01-03)

  • Ricardo Rodriguez, Oxana Grazhdanova, Oleg Rodriguez (2013), Victoria Rodriguez (2021) (12-29 ĝis 01-03)

  • Rineke Hoens (12-29 ĝis 01-01)

  • Rodrigo Reyes (12-29 ĝis 01-03)

  • Rubèn Fernández Asensio (12-31 ĝis 01-01)

  • Stefan Burkert, Conny Burkert, Nina Burkert, Max Burkert (2006), Anja Burkert (2009) (12-27 ĝis 01-03)

  • Stefan Knauf (12-27 ĝis 01-03)

  • Svetlana Smetanina, Valerij Sipovich (12-27 ĝis 01-03)

  • Sylvia Pöhlmann, Kai Pöhlmann (12-27 ĝis 01-03)

  • Tamás Slezák, Edit Slezákné Tar (12-28 ĝis 01-02)

  • Thomas Demeyere (12-27 ĝis 01-03)

  • Tony Guyot, Aike Müller, Lino Guyot Müller (2011) (12-27 ĝis 01-03)

  • Ueli (u-eli) Haenni (tiel, ae!) (12-27 ĝis 01-03)

  • Ulrich Matthias, Nan Matthias-Wang, Christina Matthias, David Matthias (2006) (12-27 ĝis 01-03)

  • Valere Doumont (12-27 ĝis 01-03)

  • Vera Pochanke, Barbara Pochanke, Elina Sigrist (2008) (12-27 ĝis 01-03)

  • Wouter Buyst (12-30 ĝis 01-03)

  • Xavier Godivier, Mathilde Godivier (2012) (12-27 ĝis 01-03)




Aĝo-statistiko


Inter 163 aliĝintoj estas 94 el eksterlando, 69 el Germanio; 37 infanoj kaj junuloj ĝis 20 jaroj.

Aĝo je la 31a de decembro (de la aktuala jaro)

0: 0
1: 1
2: 1
3: 1
4: 0
5: 0
6: 0
7: 1
8: 2
9: 3
10: 3
11: 4
12: 2
13: 3
14: 2
15: 3
16: 3
17: 3
18: 4
19: 1

20+: 7
25+: 1
30+: 1
35+: 1
40+: 6
45+: 17
50+: 17
55+: 22
60+: 9
65+: 15
70+: 9

?: 21

 

© EsperantoLand